• Wpisów: 179
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 146 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 27 971 / 2668 dni
 
klimatyzatorek
 
Arecki1: firmy windykacyjne kupują od telekomów i banków długi za kilka lub maksymalnie kilkanaście procent wartości
potem robią wszystko, żeby wycisnąć od dłużników jak najwięcej
po pewnym czasie sprzedają to do innych firm windykacyjnych, które znowu straszą, żeby odzyskać cokolwiekDlaczego sugeryjecie że okres przedawnienia dla konsumenta wynosi 10 lat? Wprowadzacie w błąd wielu konsumentów. Przeczytajcie najpierw odpowiedni dzial w kodeksie cywilnyn. Okres przedawnienia za uslugi telekomunikacyjne wynosi 3 lata."Spółka windykacyjna nadal prowadzi względem niego czynności windykacyjne, pomimo cofnięcia pozwu oraz podniesienia zarzutu przedawnienia co do pozostałych roszczeń - mówi prawnik" to powinno być prawnie zakazane i traktowane jako nękanie. Firma, która się tego dopuszcza ponosi ustawową karę 1 mln zł (słownie 1 milion złotych) od jednego udowodnianego przypadku, nakładane w trybie kary administracyjnej bez możliwości odwołania, jest udowodniona wina i jest kara, beż żadnego odwołania,    pilulealli.soup.io/
   buymeridia.soup.io/
   atriplaes.soup.io/
   minocin.soup.io/
   harvoniorder.soup.io/
   truvadaes.soup.io/ Uważaj i odbieraj pisma, jak tylko spawa trafi do e-sądu, to doprowadź do rozprawy z sędzią. Na rozprawie, zamiast dywagacji z prawnikami firmy windykacyjnej, od razu sędziemu mów formułkę, że wierzytelność uległa przedawnieniu - to powinny być twoje pierwsze zdania. Mina prawników firemki windykacyjnej bezcenna !
   xenicalindia.soup.io/
   motiliumes.soup.io/
   desonate.soup.io/
   queeslaorlistat.soup.io/
   hoodiafit.soup.io/
   sinequan.soup.io/
   research-paper.snack.ws/
   omifin.soup.io/
   lyricasale.soup.io/
   mildronate.soup.io/
apelacji i wykpiwania się przez długość procesu sądowego ! Tak ma być zagrożona bankructwem, wtedy jest pewne, że nie posunie się do tego i drugi ważny aspekt tj. brak możliwości wykpienia się z kary i jej szybkość wykonania !

Nie możesz dodać komentarza.