• Wpisów: 179
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 182 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 28 104 / 2704 dni
 
klimatyzatorek
 
Nazwiska które "rozwaliły" nasz kraj. Do kompletu domagam się jeszcze Drzewieckiego i Chlebowskiego oraz powinni dokooptować Janowskiego /tego t publicznej telewizji/ prywatnie kolege Drzewieckiego.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią12  Nie zgadzam się z opinią1
~Ser 1 godzinę i 30 minut temu
Tak, racja
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią8  Nie zgadzam się z opinią0
~ela 50 minut temu
tak po wini być wszyscy a gdzie się podział Drzewiecki Nowak Chlebowski Michał Kamiński on po winie być co najmniej szefem mafii z PO i ciągnąć ten traktor do przodu ale jak Polski Naród nie widzi co sitwa z PO i PSL chce zrobić z naszym Narodem to niech płaczą i płacą za swoje głupoty bo nie ma widoków na powrut
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią227  Nie zgadzam się z opinią6
~ato 5 godzin i 15 minut temu
Listy partyjne winni układać członkowie partii podczas Prawyborów na Konwencjach Okręgowych partii. I to winno obowiązywać wszystkie partie ustawowo. Wtedy już na szczeblu podstawowym w członkowie - wyborcy mieliby bezpośredni wpływ na jakoś startujących kandydatów partii. Daje to członkom partii i obywatelom poczucie większego, bezpośredniego udziału i wpływu na życie polityczne partii i kraju. Inaczej zawsze będziemy mieli partyjniactwo, układ, partiokrację i korupcję polityczną.
Odpowiedz
UKRYJ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI
ZgłośZgadzam się z opinią17  Nie zgadzam się z opinią0
~bingo 4 godziny i 3 minuty temu
Listy partyjne władze chętnie przejęły z Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Co im pasowało, to sobie zostawili. Jak mawiał Prezydent Bierut albo I Sekretarz PZPR: najważniejsza jest ciągłość władzy albo jakoś tak. Nacjonalizacja przemysłu i ziemi po 25 latach przydałaby się znowu Polakom, dlatego popieram tych, którzy popierają listy krajowe.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią27  Nie zgadzam się z opinią0
~biznes 4 godziny temu
Wbrew pozorom, rząd PO / PSL ustawą wydłużającą wiek emerytalny przyczynił się do znacznych zmian polskiego prawa w przyszłości. Dlaczego? Ponieważ wszyscy prawodawcy w Polsce uznali, że prawo może działać wstecz. Dzięki takiej możliwości zmienimy nasz kraj, Polskę, o wiele szybciej i może unikniemy bankructwa, do którego Polska zmierza pewnym krokiem. Między innymi będzie łatwiej wygonić z Polski winnych olbrzymiego zadłużenia, po wcześniejszym odebraniu im polskiego obywatelstwa. Więzienie ich jest zbyt kosztowną zachcianką ludzi nie potrafiących liczyć pieniędzy podatników.
Odpowiedz

Dlatego głosować dzis trzeba na antysystemowych. Musimy zmienić w końcu ten syf w porządek.

Nie możesz dodać komentarza.