• Wpisów: 179
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 146 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 27 971 / 2668 dni
 
klimatyzatorek
 
Arecki1: Nie trzeba się rozczulać nad Polską Ludową. Było to realnie istniejące państwo Polaków. Innego w tamtych warunkach mieć oni nie mogli i takie im podarowano, przez można powiedzieć wspaniałomyślny gest Rosji pod przywództwem Stalina. I takie istnieje do dziś, mimo wysiłków wykreślenia przez dzisiejszy obóz władzy faktu jego istnienia, błędów, terroru, sukcesów i porażek. Żyłem w nim świadomie od samego początku. Żył także Passent ale jako zupełnie inny człowiek. Dokonano wtedy głębokiej rewolucji społecznej i cywilizacyjnej. Odbudowano kraj ze zniszczeń wojennych, zagospodarowano Ziemie Zachodnie, stworzono przemysł, rolnictwo, szkolnictwo, służbę zdrowia i niezwykle wysoką kulturę, dostępną dla każdego. Była to także moja ojczyzna, którą mimo oporów uznałem i włączyłem się aktywnie do jej budowy, do umacniania mojego państwa, które zawsze będzie istnieć, mimo zmiany ustrojów, reżimów i systemów społecznych. Włączyły się czynnie dwa pokolenia Rodaków i odnieśli wielki sukces, który niezależny myśliciel ocenił na 3 z plusem. To bardzo wysoko, zważywszy na trudne okoliczności realizacji i bierną postawę tzw elit . Pani Staniszkis nie robi nikomu łaski. Polskę Ludową oceni historia. NIe ta z IPN. Sama przyczyniła się do destrukcji wszystkiego co zbudowano i do poparcia władzy niekompetentnych kościelnych obskurantów dyszących rządzą zemsty i odwetu. Dla mnie nie istnieje to państwo i ta ojczyzna. Państwo dla mnie głuche, w którym prymitywne głosy kłamstwa, propagandy i manipulacji dobywające się z radia, telewizji i gazet budzą wstręt o obrzydzenie. Nie mówiąc o zakazanych mordach tzw elit politycznych.Rózne mniej lub bardziej głupie teksty, na dowolne tematy, już ukazywały się na tym blogu, ale takiego bełkotu stanowiącego zmiksowaną zygotę kłamstw Błaszczaka, Brudzinskiego , Macierewicza i Hofmana, jeszcze nie było.
Pobiłeś wszystkie rekordy zakłamania i prymitywnego bełkotu. Nawet gdyby korzystać wyłącznie z cytatów z “dzieł” najgłupszych Nie wiem czy sobie dobrze przypominam, nie mam ksiązki pod reką, ale zdaje mi się, że autorzy poświęcili trochę miejsca polskiemu paranoicznemi antysemityzmowi. Coś mi się kołacze po głowie, że również temu który wypełzł z otchłani jaźni narodowej na powierzchnię życia politycznego po 1989 roku. Jak sobie przypominam nawiązali nawet do kampanii prezydenckiej z 1990 roku w trakcie której kandydat Mazowiecki na żadanie kandydata Wałęsy musiał dowodzić na podstawie kościelnych kwitów rodowych swe polskie pochodzenie.
To żenujące wydarzenie dobrze pamietam.www.thebikestation.org.uk/(…)perth-bike-station-sup…
www.daviddisalvo.org/(…)why-taking-a-10-minute-nap-…
www.valexandrov.com/(…)the-slaves-backbreaking-labo…
www.canadianreviewer.com/(…)review-toshiba-excite-7…
clausvistesen.squarespace.com/(…)emergency-liquidit…
I jakoś mi się to wiązę z książką “Paranoja polityczna…”. Choć pewnosci nie mam. Niestety upały mąca w głowie.prawicowych historyków z IPN, a nie umiarkowanej Staniszkis, można by bez trudu obalić kazdą litere i każdy przecinek z twojej zakłamanej propagandy. Czy ty uwazasz obecne na blogu osoby za kosmitów, którzy nigdy nie mieszkali i nie pracowali w PRL, czy też sam jesteś kosmitą z Jackowa lub Greenpointu ?

Nie możesz dodać komentarza.