• Wpisów: 179
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 259 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 28 426 / 2782 dni
 
klimatyzatorek
 
Arecki1: Wygląda na to, że w naszym kraju występuje dokładnie sytuacja jak ta opisana powyżej. Niewielka grupa ludzi zgromadzona wokół rządu ukradła nasz majątek narodowy a reszta żyje w ubóstwie.powiedzcie - co bedziemy musieli zrobic z polskimi judopijcami ,ktorzy okradli nasz kraj ,wyprzedali wszystkoi dzis plywaja w luksusach ,po tysiac razy wiekszych jak janukowycz ,taki walesa ,kwasniewski ,urban ,kulczyk ,gudzowaty ,krauze ,nawet sa tacy ,co ksazetami i baronami sie "mianowali " - tym samym pozwalajac sobie na rasistowski uprzedzenie do narodu ,gdysz okrzyczeli sie lepsza rasa jak slowianin zachod dobry a wschod dyktatura korupcja i bieda,tylko problem w tym ze w EU co roku przez korupcje znika 137 mld euro tu macie 10 razy tyle oligarchow ktorzy zeby nie placic podatkow skrywaja kase za granice no i w pieknej Uni mozna tluc demonstrantow i nikomu to nie przeszkadza przyklad francja(protest przeciwko gejom kilka ludzi zostalo na smierc spalowanych ) grecja, GB, niemcy mnie najbardziej irytuje manipulacja medialna (60 procent mediow w polsce nalezy do niemieckich firm)Kolejne bajdurzenia i spekulacje. Fakty są takie, że Putin żył swoją Olimpiadą (udaną zresztą), a wysłał do Kijowa gościa raczej niezależnego, związanego z komisja Helsińską który mocno wspierał trzech ministrów unijnych (potwierdził to Sikorski). Głupi gangster o nazwisku Janukowycz sam wybrał opcję najgłupszą, a ponieważ to tchórz to dał nogę, W ten sposób dla Putina to już zużyty śmieć. Czyli jest dokładnie odwrotnie niż pisze "ekspert" a za nim tępawi dziennikarze.powiedzcie - co bedziemy musieli zrobic z polskimi judopijcami ,ktorzy okradli nasz kraj ,wyprzedali wszystkoi dzis plywaja w luksusach ,po tysiac razy wiekszych jak janukowycz ,taki walesa ,kwasniewski ,urban ,kulczyk ,gudzowaty ,krauze ,nawet sa tacy ,co ksazetami i baronami sie "mianowali " - tym samym pozwalajac sobie na rasistowski uprzedzenie do narodu ,gdysz okrzyczeli sie lepsza rasa jak slowianinNic tylko Ukraina. A mi podobał się dzisiaj w TVP Rozenek, który jako jedyny trzeźwo ocenił sytuację, ze my też jesteśmy biednym krajem z mnustwem nieprawidłowości i nie rozwiązanych problemów. Co znaczy kraj w UE któregoobywatele na rrówni z Ukraincami stanowią tanią siłę roboczą. Czas otrzezwiec schłodzić glowy bo i u nas dojdzie do Majdanow.montetabor.altervista.org/
evertclark614.jigsy.com/
thisway.altervista.org/
Co to za eksperci ze "slumsów"? To pewnie grupka nawiedzonych strców którym wyprano mózgi "komunizmem". Czy "nasza" władza oddałaby pełne koryto ? Najwyższy czas sprawdzić stan posiadania rodzin naszych rządzących, a pewnie okazałoby się że też nakradli ile się dało !
studenti4d.altervista.org/
ilcappellayo.altervista.org/
jeszcze kilka chwil a plac czewony będzie naprawdę czerwony.Państwo które swoją potęgę buduje ze sprzedawania kopalin i wyjazdów w kosmos nie ma prawa przetrwać.Mają doskonałych szpiegów tych technologicznych sami niewiele wymyślili.Za wszystko płaca petro-gazo dolarami wydajność pracy na poziomie niewolniczym.mają jak ukraińcy piękne dziewczyny ale one wolą w burdelach na zachodzie dorabiać.
toscano.altervista.org/
missina.altervista.org/
Putin kat Czeczeni,Gruzji,a przede wszystkim kat narodu którym włada. Przy cichej akceptacji europy - analogicznej tej z lat trzydziestych w stosunku do hitlerowskich Niemiec, wyrósł nam współczesny
jesterforum.altervista.org/
yuuki92.altervista.org/
Ludzie są tak biedni i zachukani że są już w stanie uwierzyć nawet Kaczyńskiemu choć ten klepie wierutne bzdury i obiecuje kazdemu bogactwo (nawet Ukraincom bo to na topie)USA wspólnie z UE zorganizowali ten bandycki przewrót.Posyłali pieniądze i szkolili bojówkarzy.Sądzili , że Kliczko i jego ekipa przejmą władze i się przeliczyli.Do gry weszli pogrobowcy UPA i to oni zaczęli rozdawać karty.To teraz USA i UE zwala winę na to co się stało na Ukrainie na Rosję .Obłuda i hipokryzja Zachodu jest ogromna.Przecież wiadomo , że Ukraina jest łakomym kąskiem dla UE i USA.Dla USA która chce mieć tam bazy wojskowe , a UE rynek zbytu i tania siłę roboczą.

Nie możesz dodać komentarza.