• Wpisów: 179
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis: 146 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 27 971 / 2668 dni
 
klimatyzatorek
 
Rosyjscy eksperci sądzą, że znaczenie wydarzeń na Ukrainie wykracza daleko poza granice tego kraju. To cios w cały system społeczno-polityczny, jaki wytworzył się na obszarze dawnego Związku Radzieckiego. Dlatego Kreml nie ma innego wyjścia, niż aktywne przeciwdziałanie - pisze specjalnie dla Wirtualnej Polski Robert Cheda, były analityk Agencji Wywiadu.  co załatwił nasz minister, bohater trojga czy czworga narodów? Ano wielkie G załatwił. Mentorskim tonem mówił do działaczy Majdanu, że będą martwi a oni okazali się wygranymi i realną wielką siłą. Taka to intuicja i polityczne wyczucie. Zaiste wielki mąż stanu nam się kroi To faktycznie fenomenalne : Majdan nie wyłonił lidera; nie ma lidera więc nie z kim podjąć "konstruktywnych" rozmów. A skoro brak rozmówcy to nie ma kogo "ustawić", przekupić, zjednać czy wystraszyć. No i jak tu budować "demokrację" w takich warunkach ? A swoją drogą ja też bym się bał zostać "liderem" Majdanu - coś bym źle zrobił i po głowie.Ukraina i UE realizuje szczegółowo, dokładnie i nieświadomie plan Moskwy. Euromajdan został spolaryzowany, dzięki działaniom siłowym Janukowycza frakcje prozachodnie i demokratyczne zostały wypchnięte poza orbitę jako mało efektywne. W myśl założeń Rosji, nieświadomy Janukowycz przelewając krew umocnił ugrupowania nacjonalistyczne ... punkt dla Rosji. Na dłuższą metę siły nacjonalistyczne nie poradzą sobie z demokratyzacją, integracją unijną nie mówiąc już o gospodarce. Bałagan, brak porozumienia i realnej (finansowej) pomocy pogłębi podziały między wschodnią i zachodnią Ukrainą ... kolejny punkt dla Rosji. Pozostawiona sama sobie odwróci się od zachodu którego na nią nie stać, Ukraina po prostu stanie się dla zachodu niechcianym dzieckiem.... i znów punkt dla Rosji. Ukraina zawiedziona zachodem, podzielona na biedną i mniej biedną, targana ideałami Wielkiej Ukrainy i nienawiścią do Rosji sama wpadnie w jej łapy ... i to już jest szach mat toklima.wordpress.com
wentylacyjny.blogspot.com/
A dlaczego nie połączyć Polski i Ukrainu? Przecież to NASZE ziemie. Mieliby wypracowany aparat władzy pod kątem unii europejskiej i może znów Ukraina stałaby się spiżarnią europy jak przed wojną. To przecież zboże i bydło zaopatrywało całą Europę w żywność. Bez zasr....ej chemii, nawozów, modyfikacji, od której umierają ludzie, młodzi są bezpłodni i tak dale. Może warto zainteresować tym wartościowych decydentów a nie piepszonych krzykaczy polityków.
klimatyzatory.blogspot.com/
klimatyzacji.blogspot.com/
Kolejne bajdurzenia i spekulacje. Fakty są takie, że Putin żył swoją Olimpiadą (udaną zresztą), a wysłał do Kijowa gościa raczej niezależnego, związanego z komisja Helsińską który mocno wspierał trzech ministrów unijnych (potwierdził to Sikorski). Głupi gangster o nazwisku Janukowycz sam wybrał opcję najgłupszą, a ponieważ to tchórz to dał nogę, W ten sposób dla Putina to już zużyty śmieć. Czyli jest dokładnie odwrotnie niż pisze "ekspert" a za nim tępawi dziennikarze.
klimatyzacjalg.wordpressy.pl
arkaszka.wordpress.com/
... Rosja wygrywa ponieważ w przeciwieństwie do UE ma pieniądze na takie rozbrykane dzieciaki i w zamian za to nie oczekuje wyników gospodarczych, progów inflacji, poziomów PKB a jedynie posłuszeństwa. Mojej głowie..

Nie możesz dodać komentarza.