• Wpisów: 179
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 299 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 28 545 / 2822 dni
 
klimatyzatorek
 
Arecki1: Zorganizował on nielegalną konferencję prasową, działając jak „komandosi” na UW w 68 roku, atakując z niesłusznych pozycji matkę partię, ogłaszając program „gabinetu cieni” bez zezwolenia tegoż „gabinetu”, ani bez wiedzy i zgody I Sekretarza D.T. Wszystko to prowadzi do rozbijania zwartości tzw. opozycji i jest wodą na PiS-owski młyn.
Tyle dodam do wydarzeń ubiegłego tygodnia. W obecnym czekamy na częściowo tajny raport Macierewicza, w którym krew się poleje jak w jego poprzednim dziele – nocy teczkowej. Aktorzy ci sami, bohaterowie – częściowo. Zapowiada się niezły serial – raportu bowiem nie ma, są pierwsze fragmenty. „Śledztwo” trwa, istnieją możliwosci obnażania coraz to nowych osób. Ciekawe, czy ujawnieni zostaną oficerowie WSI w hierarchii kościelnej? Trudno bowiem uwierzyć, by tak sprawne służby jak WSI nie miały tam agentury. Który biskup padnie? A może limit wyczerpano? Wiemy na razie, że 115 agentów WSI – na 10 tys. dziennikarzy telewizyjno-radiowych, szykowało zamach stanu i przejęcie wszystkich telewizji. Taką bzdurę może wymyślić tylko paranoik, ale nic to – ludzie klaszczą. Czołowym agentem jest P. Nurowski, który po to współtworzył „Polsat”, by go potem szpiegować.Optymista – zapomniane CBA-ntykorupcyjne w mig wyjasni , że to sam Antoni M. ( bedzie sie tak pisać?) z Wodnikiem .
Prezes tego kosztownego „biura ‘ Kamiński udowodni jak zapowiadał ,iż to własne szergi będa poddane specjalnej kontroli . Antoniego na stołek i będzie ..spiewał jak o to z tymi przeciekami .
Pesymista -realista powie tak .Ta Tajna organizacja( Służby IVRP) organizuje wszystko i zabezpiecza za pieniadze podatników i tak papirusy SB rządzą nastrojami w Polsce a strawe podaje organizacja Prawo i Sprawiedliwosć do żartu tak nazywana .
To tak jak Bliźniacy – po to wspierali Wałęsę, kierowali jego Kancelarią, by go potem obalić. Ludzie! Od samych zestawień można doznać rozdwojenia jaźni. Niektórzy nazywają to paranoją, inni pragmatyczną polityką. Kiedy zaczniemy się nudzić w normalnym kraju?

Nie możesz dodać komentarza.