• Wpisów: 179
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 299 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 28 545 / 2822 dni
 
klimatyzatorek
 
Arecki1: Krew mnie zalewa nie pierwszy raz i nieco się już do tego przyzwyczaiłem ale.... Wszyscy mamy problem od czasu do czasu z naszymi wpisami, które albo się nie pojawiają, albo pojawiają się na 12tej stronie po upływie godziny albo dwóch. Napisz że ktoś jest k..ą to wpis pojawi się od razu. Napisz coś merytorycznego albo zadaj kłopotliwe pytanie to nie ujrzy światła dziennego. Ponawiam pytanie... czy ktoś wie jaka jest mediana długości życia w Polsce. W internecie trudno znaleźć jasną odpowiedź w przeciwieństwie np do mediany plac.A jak ma być inaczej jak niszczy się społeczeństwo polskie, każe niewolniczo pracować a płaci się tylko tyle żeby starczyło na oplaty dla Państwa i banków!! Zabiera się dzieci, nie chroni się prawnie wręcz niszczy się firmy które próbują coś osiągnąć uczciwie! Jak Polacy mają się "mnożyć" pytam jak w takich warunkach??? Czy ktoś pomaga młodym, jeśli będą mieli dzieci??? parodia "becikowego" i później radź sobie, najwyżej zabierzemy ci dziecko, tak wyglądają realia!!! Ale nadal glosujcie na PO, na ich POlityke "prorodzinną" na obiecanki o zielonej wyspie.... Czasem myśle po kolejnych wyborach że Polacy zasługują na swój los.... :((( Inie chce od razu słyszeć odzewu szczekaczy, że PIS to i tamto, mam to gdzieś i nie obchodzi Mnie PIS są inne partie ze 40 jak dobrze liczyłem, ale mało znanych ludzi chcących coś zmienić, tyle że propaganda nie pozwala ich dostrzec! Mądry Polak postanowiłby poznać wszystkie programy i dołączył by się do zmian.... Pozdrawiam mądrych i myślących, "pukam w puste głowy" pustaki!
Dzietność wzrośnie, jak poprawi się bezpieczeństwo finansowo-socjalne młodych ludzi. Przy obecnej polityce nawet przybysze z Azji niechętnie zostają. Przecież gmina nie będzie budowała mieszkań komunalnych bo nie ma kasy i nie chce się narażać lokalnym developerom itp
i na co ten udawany lament ? - przecież w Polsce ma pozostać docelowo 10 mln osób które będą parobkami dla obcych a konkretnie dla Niemców. Polska przegrała wojnę ekonomiczną, została wpędzona w długi na pokolenia, Polski już nie ma.
to efekt celowej depopulacji ,osiągniętej poprzez......stosowaniez góry przemyślanych zarządzeń administracyjnych ,gospodarczych i politycznych .Robione jest to na zalecenie znanych z nazwy elit finansowych i międzynarodowych.To efekt przymusu ekonomicznego. bez wojny zarazy i klęsk żywiolowych cel zostanie długofalowo osiągnięty.to efekt celowej depopulacji ,osiągniętej poprzez......stosowaniez góry przemyślanych zarządzeń administracyjnych ,gospodarczych i politycznych .Robione jest to na zalecenie znanych z nazwy elit finansowych i międzynarodowych.To efekt przymusu ekonomicznego. bez wojny zarazy i klęsk żywiolowych cel zostanie długofalowo osiągnięty.

Nie możesz dodać komentarza.