• Wpisów: 179
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 299 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 28 545 / 2822 dni
 
klimatyzatorek
 
Arecki1: Przy tak mizernych pensjach posiadanie jednego dziecka jest w Polsce luksusem. Niestety niechęć pracodawców wobec młodych rodziców, najczęściej matek nie zachęca do posiadania potomstwa. Najczęściej trzeba wybierać między pracą, a rodziną. I ciągła w pracy nagonka jak weźmiesz jeszcze jedno zwolnienie-opiekę na dziecko to cię zwolnię, kto tego nie słyszał?. Inną rzeczą jest brak miejsc w żłobkach, przedszkolach..... Tu liczą się znajomości niestety i kombinatorstwo typu samotny rodzic ( najczęściej żyjący w wolnym związku), ale ten prawdziwy samotny rodzic bardzo często nie dostanie miejsca, nie wspomnę o obojgu rodzicach pacujących ( często po 1600zł brutto i nie wystarczy na niańkę), którzy też nie zawsze dostaną miejsce dla dziecka w przedszkolu. I nie dziwmy się, że demografia leży.Zmusili miliony młodych Polaków do wyjazdu, a teraz będą ściągać inne nacje by pracowały za najniższą pensję w Europie? Dajcie żyć Polakom, zlikwidujcie połowę podatków, inwestujcie w innowacje, naukę i przedsiębiorstwa produkcyjne, a dzietność się zwiększy. Polacy to naród kochający swój kraj i chętnie będziemy budować nasz kraj, gdy tylko złodzieje przestaną okradać nas z połowy dochodu krajowego.
Są one bardzo niebezpieczne. Efekty polityki sugerowanej w artykule będą zgubne dla kraju. Państwa Europy Zachodniej właśnie się o tym przekonują, bo imigranci wcale nie stają się Europejczykami(Niemcami, Francuzami, Anglikami, Belgami, Holendrami, itp. itd.) Imigranci przynoszą swoją kulturę, na bazie której w ich krajach nie udaje się budować cywilizowanych krajów i wcale się nie zamierzają przystosowywać do naszych Europejskich realiów. Co więcej oryginalni Europejczycy zaczynają być w mniejszości, a imigranci tam gdzie zaczynają uzyskiwać większość zaczynają wprowadzać swoje prawa.
Zapytam tylko o to.... w jakiej wysokości jest u nas zaziłek rodzinny, jak chronione sa rodziny? Kiedyś jak to mówia za komuny opieka socjalna była, a teraz???? Teraz młodzi ani mieszkania, ani pracy, więc jak można miec nadzieje, że kiedyś będzie więcej ludzi? Polikwidować jeszcze to co zostalo i ogłosic upadłość i .
Z prognozy ONZ na lata 2100-2300 wynika, że najbardziej ludnymi krajami świata będą nadal Chiny, Indie i USA, przy czym ten ostatni kraj osiągnie około 500 mln ludności, choć dba bardzo o depopulację reszty świata. W Afganistanie, który ma teraz mniej ludzi niż Polska, będzie w roku 2100 około 90 mln ludności, podczas gdy w Polsce będzie 26 mln i niekoniecznie będą to w większości Polacy. W roku 1945 przy ludności liczącej około 25 mln Polska zajmowała 19 miejsce w świecie. Teraz według CIA World Factbook w lipcu 2012 roku było w Polsce 38,415,284 mieszkańców, co daje Polsce 33 miejsce w świecie. Przyrost naturalny jest ujemny (-0.075% :2012 est.); pod względem tego wskaźnika Polska zajmuje 197 miejsce w świecie. Moim zdaniem jest jeszcze gorzej, bo dane dotyczące aktualnej ludności Polski są zawyżone. W Polsce dobrze byłoby mieć suwerenny rząd, który dbałby o interesy wszystkich Polaków i całej Polski przez klarowne i lapidarne prawo oraz uczciwe władze wykonawcze i sądowe, z równoczesną likwidacją luksusów i kominów płacowych oraz kontrolą działalności zagranicznych banków kapitału obcego w Polsce, a także handlu zagranicznego, aby zagwarantować Polakom godne życie w kraju i wyeliminować lub ograniczyć nadużycia międzynarodowego kapitału.

Nie możesz dodać komentarza.