• Wpisów: 179
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 299 dni temu, 19:20
  • Licznik odwiedzin: 28 545 / 2822 dni
 
klimatyzatorek
 
Arecki1: Zechciałbyś wobec tego przedstawić fakty, które przeczą tezom Kutza? Choć nazwanie przyłączenia części Górnego Śląska do Polski anschlussem może się wydawać kontrowersyjne, to jednak ma takie znamiona- Polska plebiscyt przegrała sporym stosunkiem głosów, a następnie zainicjowała III powstanie (bez wsparcia logistycznego i osobowego powstanie by nie doszło do skutku). Powojenne obozy, delikatnie nazwę je obozami pracy”, na Górnym Śląsku były liczne. Liczba Ślązaków w elitach władzy też była niewielka.
Poza tym nie przedstawiłeś żadnych przykładów na rzekome przekłamywanie historii przez RAŚ, za to gładko przemilczałeś rewelacje opisywane np. w historii Śląska autorstwa Popiołka i setkach innych oszałamiających manipulacjami publikacji, której oddziaływanie było i jest znacznie szersze niż marginalnego ZLNŚ w rejestracji od 10 lat.
szczeniaki.adresforum.pl/post11.html…
tornado.adresforum.pl/klimatyzacja-klimatyzatory…
Już nieraz ci tutaj tuplikowano, że kopalnie są administrowane tak nieudolnie przez ministerstwo skarbu państwa i ministerstwo gospodarki, które masz po sąsiedzku. Powołanie, jak to określiłeś, „komitetu odnowy gospodarki” jest możliwe wyłącznie w warunkach autonomii gospodarczej. I w końcu zrozum czym jest autonomia- to nie żadne odrywanie, ale przekazanie kompetencji dotyczących np. kopalń tam, gdzie są te kopalnie, bo z centralistycznej, warszawskiej perspektywy nawet nie umiecie rozróżnić poszczególnych miast na Górnym Śląsku, co ja zreszą piszę, dla was nawet Sosnowiec czy Dąbrowa Górnicza są śląskimi miastami. Poczytaj synek, chociażby tą książkę dr Sekuły, wówczas będziesz kandydatem do rozmowy, bo póki co jesteś ofensywny bez potrzeby, nie znając podstawowych pojęć.
lolol.adresforum.pl/klimatyzacja-wentylacja-klim…
pogadaj.adresforum.pl/wybor-systemu-klimatyzacji…
djmartin.adresforum.pl/wentylacja-klimatyzacja-w…
Slazacy, znowu grzebiecie sie w utopijnych bzdurach. Gospodarz rzucil wam ganta i wy sie o to zagryzacie. Slaska autonomia i narodowosc jest bzdura. Nawet gdybyscie sie kiedykolwiek oderwali od Polski to mozecie byc tylko slugusami innych narodow. Bo nie myslicie racjonalnie.
Draga do wolnosci jest zdrawa ekonomia a wy nie potraficie nawet wydobyc wegla ekonomicznie. Nikt was nie wezmie na utrzymanie. Nawet Unia nie jest taka dobroczynna. Powinniscie sie sie wreszcie otrzasnac, dajecie sie wyprowadzic w pole debatujac takie bzdury, tracicie czas. Powolajcie komitet odnowy gospodarki i zacznijcie pozyteczna dyskusje.
clubmp3.adresforum.pl/wybor-systemu-klimatyzacji…?
sid=f62a696af616cfb13d46ae47382bd47f
theclub.adresforum.pl/klimatyzacja-wentylacja-kl…
Piszesz w bardzo nacjonalistycznym stylu a twoje dewiacje myslowe zostaly gdzies na zebraniach partyjnych PZPR-u.
Nie mam czasu na rozpisywanie sie bo za pare godzin lece na Slask.
Murator-zyjesz ,pracujesz,dorabiasz sie,placisz podatki w Niemczech;bardzo Cie prosze o wyjasnienie Twojego obywatelstwa,narodowosci co myslisz o Roberto Blanco,Dariuszu Michalczewskim,Teresie Orlowskiej i wielu im podobnych.
Odpisze dopiero w przyszlym roku o ile wroce!
tajada.adresforum.pl/post129.html…
co za różnica w jaki sposób Habsburgowie zajęli tron hiszpański? Istotą jest tu coś, czego zdaje się nie zauważasz- linie hiszpańska i austriacka Habsburgów to dwie kompletnie różne sprawy, dwie linie dynastyczne realizujące odrębne i nieraz sprzeczne interesy, bez sentymentów, oderwane od niepragmatycznego i nieznanego wówczas nacjonalizmu, którym epatujesz w tępawy sposób. Podobnie jak śląskie linie Piastów, które różniło niemal wszystko, począwszy od sojuszy, poprzez realizowane polityki, na kulturze kończąc. Nie wspomnę nawet, że dochodziło do bezpośrednich walk między nimi.
black-hack.adresforum.pl/post3.html…
kocham.adresforum.pl/klimatyzacja-wentylacja-w-d…
harpagany.adresforum.pl/klimatyzatory-i-klimatyz…

Nie możesz dodać komentarza.